kontakty
 
  vedoucí teamu   telefon   e-mail
 
 Ing. Jan Kudláček  605 868 932  Jan.Kudlacek@fs.cvut.cz
 
 
  adresa  
 
CTIV - Centrum technologických informací a vzdělávání
  Ústav strojírenské technologie
  Fakulta strojní ČVUT v Praze
  Technická 4
  166 07 Praha 6
  Czech Republic
 
 
 
  skupina slévání   telefon   e-mail
 doc. Ing. Milan Němec, CSc.  224 352 627  Milan.Nemec@fs.cvut.cz
 Ing. Aleš Herman, Ph.D.  224 352 752  Ales.Herman@fs.cvut.cz
 Ing. Barbora Stunová  224 352 752  Barbora.Stunova@fs.cvut.cz
 
  skupina tváření   telefon   e-mail
 Ing. František Tatíček  224 352 631  Frantisek.Taticek@fs.cvut.cz
 
  skupina povrchových úprav   telefon   e-mail
 doc. Ing. Viktor Kreibich, CSc.  602 341 597  Viktor.Kreibich@fs.cvut.cz
 Ing. Jaroslav Červený  224 352 622  Jaroslav.Cerveny@fs.cvut.cz
 Ing. Petr Drašnar  224 352 622  Petr.Drasnar@fs.cvut.cz
 Ing. Jan Kudláček  605 868 932  Jan.Kudlacek@fs.cvut.cz
 Ing. Michal Pakosta  224 352 622  Michal.Pakosta@fs.cvut.cz
 Ing. Marie Válová  224 352 628  Marie.Valova@fs.cvut.cz
 
  skupina svařování   telefon   e-mail
 Ing. Ladislav Kolařík  224 352 630  Ladislav.Kolarik@fs.cvut.cz
 
  skupina metrologie   telefon   e-mail
 Ing. BcA. Jan Podaný, Ph.D.  224 352 608  Jan.Podany@fs.cvut.cz
 
  skupina projektování   telefon   e-mail
 Ing. Antonie Burešová  224 352 608  Antonie.Buresova@fs.cvut.cz
 
  informační technologie   telefon   e-mail
 Ing. Pavel Novák, Ph.D.  224 352 609  P.Novak@fs.cvut.cz
 
 
     

mapa: klikni pro zvětšení